Вистава водевіль на дві дії

Прем’єра 16 лютого 2019 року

Тривалість 1 година 20 хвилин

В основу постановки увійшли два твори. У виставі висвітлюється перебіг подій у один і той самий період — на початку ХХ ст., але у різних передмістях на Полтавщині.

Незважаючи на ілюстративність порушених у спектаклі побутових, соціальних й родинних перипетій минулого, вони є зрозумілими і комічними у нашому сьогоденні, адже не втрачають своєї актуальності.

Презентований твір побудований на основі традицій класичного театру, академічної постановки, з використанням українського автентичного костюму й елементів народної хореографії. Цей наче легкий український водевіль, вимагає несамовитого акторського перевтілення, адже слугує своєрідною машиною часу й провадить глядача у минуле, щоб крізь призму часу подивитись на злободенність згубних звичок сучасності. Якщо ви сповнені пієтету до минулого і не проти зазирнути через кватирку часу до чужої але такої рідної хати, запрошуємо на пігулку хорошого настрою до Львівського Авторського Драматичного Театру «ScenA8» на виставу водевіль «Чиста кумедія або … Ховайся»!