Водевіль за п’єсою М. Старицького у постановці Андрія Сендецького

Прем’єра 25 червня 2011 року

Тривалість 2 години

ТЕАТР Студії культури та мистецтв «СПІРОГРАФ» презентував прем’єру вистави Андрія Сендецького за п’єсою Михайла Старицького «По-модньому».

Завдяки Львівському обласному благодійному фонду «ТОРБА» прем’єра вистави відбулась 25 червня 2011 року о 18.00 на сцені Першого українського театру для дітей та юнацтва.

Вистава готувалась впродовж кількох місяців. П’єса «По-модньому» — водевіль, поставлений згідно форм, традиційних для цього різновиду комедій. Сценографом та художником по костюму є сам режисер.

Ця п’єса не є першою у репертуарі ТЕАТРУ«СПІРОГРАФ» й вже вкотре акцентує увагу, окрім самої гри акторів, на якісних костюмах, відповідних історичному періоду сюжету, окремі з яких є автентичним вбранням. Вистава розрахована на глядача необмеженого віку, оскільки жарти, що лунають зі сцени, цікаві й зрозумілі для усіх.

У виставі «По-модньому» грає 8 осіб, які на момент прем’єри складали половину самої трупи Львівського ТЕАТРУ Студії культури та мистецтв «СПІРОГРАФ». Наймолодшій акторці, задіяній у виставі, — 10 років: стільки ж як і героїні, яку вона грає.