Вистава у постановці А. Сендецького за п’єсою О. Вітра

Прем’єра 2012 року

Тривалість 2 години 20 хвилин

До перегляду лише повнолітнім

Як Ви думаєте, чи існує таке місце, де здійснюються бажання? Куди можна потрапити і отримати все про що мрієш, іноді навіть не здогадуючись про те, що у Вас всередині живуть такі забаганки? Якщо вагаєтесь, то неодмінно подивіться виставу «Станція» за п’єсою Олександра Вітра, що йде у репертуарі ЛАД ТЕАТРу «ScenA8». Під дією магії театру, разом з акторами за дві годинки Ви зможете помріяти так, як це дозволить ваша фантазія.

Станція — це особливе місце, куди прибувають потяги, пароплави, літаки, і куди потрапили персонажі п’єси, де їх бажання стають реальністю. У постановці Андрія Сендецького актори ж діють у запропонованих автором п’єси обставинах. Виразне і лаконічне художнє оформлення вистави дозволяє глядачеві зосередити свою увагу на грі актора.

Думаю, що у кожного з нас бувають такі моменти, коли важко визначитись у житті. І «станція» стає тією зупинкою, коли отримуєш час, щоб розібратися у собі. Хороші думки, щирість і віра допоможуть йти далі. Який шлях оберуть герої історії Ви можете дізнатись переглянувши нашу інтерпретацію кінцівки, яка щоразу змінюється.