Вистава-казка у постановці Андрія Сендецького

Прем’єра 16 червня 2018 року

Тривалість 60 хвилин

«Словечко» – казка про нашу сучасність, про наше наболіле, що має спонукати глядача задуматись щодо своїх мовних «родзинок».

Спектакль відображає не тільки реальність нашого сьогодення, втягнутого у віртуальні простори Міжмережжя. У виставі рефлексують й інші питання: для дорослих – це світ уявних порівнянь та ілюзій, для юного сучасника – це світ правдивих переживань і джерело здобуття досвіду.

Добродушна розповідь про життя Слів, про їх розуміння свого місця в знаковому та вербальному «суспільстві» Персвазії; про їх страхи, мрії та роздуми над реаліями свого «буття»-уживання. До чого саме приводять наполегливі пошуки мешканців сучасного Лексикону і якою є їхня дорога можна довідатись під час перегляду вистави-казки «СЛОВЕЧКО». У репертуарі ЛАД Театру виставу грають у дорослому професійному складі та в інтерпретації юних учасників академічної програми едукаційної театральної лабораторії «СПІРОГРАФ», яка діє при ЛАД Театрі “ScenA8”. Тож говорімо про «Словечко»! Вистава-казка на одну дію для глядача віком від 5 років.