Вистава «Птах птахові – птах» у постановці Андрія Сендецького за п’єсою польського автора Маліни Преслюги
Вистава «Птах птахові – птах» у постановці Андрія Сендецького за п’єсою польського автора Маліни Преслюги «Дзьоб до дзьоба».
На прикладі буття птаства у міському середовищі показано світ людей, які часто живуть за тими ж тваринними законами, навіть цього не зауважуючи. Порушено проблему упередженого ставлення до особистості за зовнішньою ознакою. Розкрито конфлікт з надуманим ворогом і стереотипами, проілюстровано наполегливу боротьбу за право голосу у соціумі.
![](https://t.artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/pigeons_01-1024x576.jpg)
![](https://t.artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/pigeons_02-1024x576.jpg)
![](https://t.artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/pigeons_03-1024x576.jpg)
![](https://t.artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/pigeons_04-1024x576.jpg)
![](https://t.artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/pigeons_05-1024x576.jpg)
![](https://t.artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/pigeons_06-1024x576.jpg)
Маленькому «горобцю» вдається зруйнувати безпідставні умовності і переконати «голубину банду», що варто йти по житті разом. Адже «птах – це птах, і птах птахові – птах», а будь-який конфлікт можна вирішити мирним шляхом… або з’ясувати, що насправді жодної проблеми немає. Спостережливий глядач погодиться, що зовсім маленькі й, здавалося б, непомітні особистості здатні покращувати суспільне буття, змінювати в оточенні погляди на речі. Можливо, що й серед вас знайдуться ті, хто живе в оточенні штучних, надуманих умовностей безпідставного цькування…